Avatar
UZMAN EĞİTMEN

Kadir DÜLGER

Tanıtım Videosu

Hakkımda

Uzun yıllardır online canlı eğitimler vermekteyim. 12 yıldır resmi olarak öğretmenlik yapıyorum. Özellikle online canlı eğitim konusunda uzmanlığa sahibim. Eğitim sonrası da destek vermekteyim. Ayrıca etüd saatleri de yapmaktayım.

Öne Çıkan Eğitimlerim

Menüye Dön

Tüm Eğitimlerim

Menüye Dön
Kurs Adı Eklenme Tarihi Kategori Değerlendirme
Yaz kampı tanıtım ve kullanım videoları 2020-06-14 TYT 0

Eğitmen tarafından Değiştirilebilir Başlık: Eğitmen Seçimi

Eğitmen Tarafından Değiştirilebilir İçerik: Alanında uzman ve seçkin üniversitelerden mezun eğitmenlerden ders alın. Ya da uzmanlık alanınız konusunda eğitimler verin.

Eğitmen tarafından Değiştirilebilir Başlık: Zaman Seçin

Eğitmen Tarafından Değiştirilebilir İçerik: Eğitmenlerin belirlemiş olduğu takvimden sizin için en uygun zamanı seçip canlı derslere katılabilir veya eğitmenlerden online ders alabilirsiniz.

Eğitmen tarafından Değiştirilebilir Başlık: Derse Hemen Başlayın

Eğitmen Tarafından Değiştirilebilir İçerik: Sisteme yüklenmiş dersinizi satın alarak dilediğiniz saatte eğitim almaya başlayın veya eğitmen ile randevulaşıp belirleyeceğiniz saatte eğitime başlayın.

Ücretsiz Eğitimlerim

Ödeme İşlemleri

Menüye Dön

Eğitmene Ödeme Yapın

Aşağıdaki butonları kullanarak eğitmenin oluşturduğu ödeme alma profilini kullanarak kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme yap

KOLAYCA ÖDEME YAPIN

Eğitmene ödeme yapmak için ister iyzico bakiyenle, ister banka kartınla ister havale/eft yöntemi ile en hızlı ve güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapmak için aşağıdaki ödeme seçeneklerinden birini seçin.
Ödemenizden sonra eğitmenin sizi derslerine ekleyebilmesi için açıklama kısmına kursya'da kayıtlı e-posta adresinizi girmeyi unutmayın!

Eğitmenin Oluşturduğu Ödeme Linkleri

Halkbank
iyzilink

SSL

Mesaj Gönder

Menüye Dön

Eğitmene Soru Sor

Yanda bulunan form aracılığı ile eğitmene iletmek istediğiniz mesaj veya sorularınızı detaylı şekilde yazıp gönderebilirsiniz. Mesajlarınızda lütfen nazik olun, yazdıklarınızın IP adresiniz ile kayıt altına alındığını ve yazdıklarınızdaki tüm sorumluluğun size ait olduğunu unutmayın.

Eğitmene Sorulmuş Sorular ve Cevapları

Menüye Dön